Campingaz 3 Series Woody LD INT

Jednorázové
Barva
černé

• , zakoupeno v Grily.cz

• super volba + designovka! :)
  • , zakoupeno v E-zahradninabytek.cz

• dobrá kvalita

• gril je rychle připraven
    • vše pak dáte do myčky
    • dá se dokoupit hromada příslušenství
    • nevšiml jsem si, že němá litinový rošt, ale dá se dokoupit

zatím jsem griloval panenku, hamburgery a lososa, vše se povedlo na jedničku i přesto, že jsem na plynu nikdy dříve negriloval. Horní rošt se dobře osvědčil na prohřátí hotového hambáče a na udržení teploty hotového pokrmu.

Typ grilu
Piezo zapalování
Jednorázové
Barva
černé

Grilování ještě nikdy nebylo větší zábavou. Na kontaktním plynovém grilu 3 Series Woody LD se třemi trubkovými hořáky z nerezu hravě obsloužíte až 12 osob.

Zaujme grilovací plochou rozdělenou na tál a rošt. InstaClean™ systém umožňuje vyjmutí jednotlivých dílů grilovací vany a jejich následné umytí v myčce. Dřevěný design z akátového dřeva

Technické parametry

• příkon (kW): 9,6
  • spotřeba (g/h): 699
  • hořák: 3x nerezový trubkový
  • grilovací rošt: plechový rošt
  • zapalování: piezo
  • boční vařič: ne
  • váha (kg): 40
  • rozměry sestaveného grilu (cm): 125 x 64 x 115
  • grilovací plocha (cm2): 2800
  • rozměry grilovací plochy (cm): 61 x 46
  • přední kryt: plný plechový s poličkou
  • výška pracovní plochy (cm): 85
  • InstaClean™: ano
  • Culinary Modular: kompatibilní
  • teploměr: ano
  • materiál víka: lakovaná ocel s hliníkovými boky
  • obslouží počet osob: 12

• , zakoupeno v Grily.cz

• super volba + designovka! :)
  • , zakoupeno v E-zahradninabytek.cz

• nevšiml jsem si, že němá litinový rošt, ale dá se dokoupit

• , zakoupeno v Zahradní-grily.com

• pěkný vzhled
    • jednoduché na ovládání
    • rychlé a pohodlné grilování
    • kvalitní zpracování
    • s nákupem jsme spokojeni
    • doručeno v krabici jako stavebnice, což je jasné, ale mnohé to překvapí, že musí gril dle návodu složit
  • , zakoupeno v Zahradní-grily.com

Vzhled,jednoduchost a výkonost.

• , zakoupeno v Grilguru.cz

• velká grilovací plocha
    • díly grilovací vany se snadno vyjmou a vyčistí
    • snadná manipulace

-vybíral jsem z více značek grilů a tady se mi líbila snadná možnost vyčištění grilu
    -zatím jsem griloval pouze 2x (steak, burger, zelenina, pečivo, hermelín) a povedlo se vše
    -obsluha i manipulace s grilem je snadná
    -určitě mohu doporučit

• , zakoupeno v GIVE.cz

• Hezký design, zdravé opékání na tálu
    • - při skládání působí některé součástky lacině (vnitřní krycí plechy, uchycení hlavního rámu na mini vrutech (snad vydrží), knoflíky na regulaci plynu by mohly mít robustnější upevnění, mám obavy, že až kolem půjde dítě, tak aby mu to nezůstalo v ruce až za to vezme...
    • - nepřesné dílenské zpracování - čepy na sklápění bočních odkládacích stolečků nesedí přesně v drážkách držáků - musí se jim trochu domluvit...

i přes tyto malé nedostatky věřím, že mi bude gril dobře sloužit a budeme spolu dokud nás výbuch PB lahve nerozdělí :))