Weber Q 200

Praktický, skoro kompletně smontovaný z výroby. 3,51 kW výkon-úsporný provoz. Hořák z ušlechtilé oceli. Stupňovité nastavitelný hořákový ventil včetně hadice a regulace...
10 490 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ELVIN PRODEJ s.r.o.

Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma99 % • 2 891 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 226 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč102 neověřených recenzíDalší informace

• , zakoupeno v KamnaKrby.cz

• snadné grilování, ověřená značka

• , zakoupeno v RR nářadí

• K

Zatim nejlepsi gril - mel jsem klasicky na drevene uhli, elektricky a Campingaz plynovy

Typ grilu
Přenosné
Barva
šedé
Na balkón

Praktický, skoro kompletně smontovaný z výroby. 3,51 kW výkon-úsporný provoz.

Hořák z ušlechtilé oceli.

Stupňovité nastavitelný hořákový ventil včetně hadice a regulace tlaku.

Piezo zapalování: jistota zapálení.

Odnímatelná miska na odkapávající tuk.

Porcelánem smaltovaný litinový rošt s inegrovanou ochranou před odkapáváním kapek.

Kotel i poklop z masivní hliníkové litiny, snadný pro údržbu a čištění.

Dvě postranní sklopné poličky s lištou na náčiní.

Nylonový rám zpevněný skelným vláknem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma94 % • 118 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v TopGrily

Mám již Weber Q 100 na chatě 15 let a jsem naprosto spokojen

• Recenze na gril Weber Q 200.

Zobrazit video recenzi

• Co se týče grilování, s rodinou jsme byli vždy spokojeni s grily Weber. Měl jsem malý gril Weber na dřevěné uhlí, ale mému otci se nelíbil, tak mi místo něj sehnal plynový gril. Když mi sehnal Weber Q 200, byl jsem trochu zklamaný, protože jsem chtěl opravdový monster gril, který by obsluhoval půlku ranče.

Zobrazit video recenzi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma94 % • 118 recenzíDalší informace
  • Minulý víkend jsem měl možnost otestovat přenosný plynový gril Weber Q 200 a přineslo to spoustu překvapení! Ukázalo se, že tato věc je docela výkonná na to, jak je přenosná.

• , zakoupeno v KamnaKrby.cz

• snadné grilování, ověřená značka

• dobrá kvalita zpracování, pevné materiály
    • kompaktní velikost grilu, přitom dostatečně velká plocha na grilování
    • snadná údržba
    • pohodlné piezoelektrické zapalování
    • do stojanu pod gril vleze velká 10kg plynová láhev
    • pouze chybí teploměr

Vybíral jsem mezi grilem na plyn nebo uhlíky a výběr padl na Q200, což nelituji. Gril máme 6 let a vše funguje bezproblému. Do stojanu pod gril vleze velká 10kg plynová láhev - velké plus, že lahev nestojí mimo gril jak u vetšího Q3000, pod který se nevleze.

• , zakoupeno v RR nářadí

• K

• , zakoupeno v Hobbycentrum Praha 5

na doporučení známého
    jednoduchost přípravy masa i zeleniny

• , zakoupeno v Grilguru.cz

• kompaktní, převozitelný
    • mohl by mít trochu vyšší výkon. Používáme na velké grilování pro větší skupiny lidí

Dobrý gril. Maso to chce nechat trochu déle, pokud máte plný rošt. Spokojenost. Splnil očekávání

• Weber Q 200 - plynový gril v barvě titan, grilovací plocha je 54 x 39 cm, hmotnost 15 kg. Gril je možné používat na jakémkoliv stole. Postranní poličky jsou v základní výbavě grilu. Weber Q 200 je možné dpolnit pojízdným vozíkem z řady Premium nebo konstrukcí Stand pro pohodlné grilování kdekoliv. Výkon grilu je 3,51 kW.