Weber Genesis II E-410GBS

SLOŽENÝ KUS, VYSTAVEN V EXPOZICI PRODEJNY. BEZ POŠKOZENÍ, PLNĚ FUNKČNÍ. Zasíláme na paletě s demontovanými bočními policemi. Vysoce výkonný grilovací systém GS4™: -...
36 000 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Grily-shop.cz

Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma91 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 993 recenzíDalší informace

BBQ
Barva
černé

• , zakoupeno v Grilykrby.cz

Vzhledem k naší početnější rodině jsme se s manželkou rozhodovali o pořízení nového a hlavně většího grilu.K těmto grilům mě přivedl pan Polreich,sleduji jeho grilování.Z počátku nás odrazovala cena grilu,ale následně jsme zvážili pro a proti a gril zvítězil.S grilem jsem nad míru spokojený.Kvalitní materiál,výborná manipulace s grilem a samotné grilování je skvělé a hlavně rychlé.

Typ grilu

Vysoce výkonný grilovací systém GS4™:

• Elektronický zapalovací systém
  • Vysoce výkoné hořáky
  • Aromakolejnice Flavorizer™ Bars
  • Grease Management System - ZÁRUKA 10 LET NA CELÝ GRILOVACÍ SYSTÉM GS4!

Máme zde pro vás odpověď na každodenní otázku: "Co je dnes k večeři?" Pozvěte svou rodinu ke grilu a zažehněte v něm plameny. Nechte grilovací systém GS4 pracovat, zatímco se budete soustředit na to, na čem doopravdy záleží - na drahocenný čas strávený s lidmi, které máte rádi.

Elektronický zážehový systém zajistí pokaždé rychlý podpal.

Vysoce výkonné hořáky - unikátní zkosený tvar, který zajišťuje neustálý přísun plynu ze zadní části grilu do přední, čímž dodávají grilovacím roštům dokonalé rozprostření žáru.

Aromakolejnice Flavorizer™ Bar zachytávají odkapávající tuk, který by jinak kouřil a pálil se, a tím jídlu dodávají neodolatelnou grilovanou příchuť.

Grease management systém pomáhá předcházet samovolnému vznícení tuku a usnadňuje čištění.

• Kompatibilní s iGrill
  • Grilovací rošt Gourmet BBQ System
  • Otevřený design vozíku
  • Ohřívací rošt Tuck-Away
  • Sklápěcí postranní stolek
  • Snadný přístup k plynové láhvi
  • Háčky / držák na náčiní - integrované v odkládacích stolcích
  • Porcelánem smaltovaný poklop a kotel
  • 4 nerezové hořáky
  • Porcelánem smaltované Flavorizer Bars Aromakolejnice