Vetro Plus 50PO5333A

Gril Wood se smaltovanou vanou 53×33 cm. Gril je vybaven zástěnou proti větru, dvěma odkládacími stolky, roštem pro pozvolné grilování/ohřívání a grilovací jehlou na kuře...
Doporučená nabídka NašeNádobí.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 1 435 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč96 % • 2 425 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta94 Kč87 % • 279 936 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta79 Kč98 % • 32 552 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč26 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta139 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč85 % • 6 715 recenzíDalší informace

Barva
vícebarevné

• , zakoupeno v Kupsitohned

ješte jsem ho nevyskousela

• , zakoupeno v DANESI s.r.o.

• Na zahradní grilování naprosto dostačující, snadná montáž. Kvalita odpovídá nižší ceně, ale o to mi při výběru šlo.

Dopuručuji. :-)

Odkládací plocha
Zahradní ohniště
Barva
vícebarevné

Typ zahradního grilu: na dřevěné uhlí

GRIL WOOD

Smaltovaná vana 53x33cm, výška 70cm, zástěna proti větru, odkládací stolek.

Rozměry výrobku:

Záruční doba: 24 měsíců

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Kupsitohned

ješte jsem ho nevyskousela

• pomerne velka grilovaci plocha
    • odkladaci protory
    • cena vs. kvalita
    • lacinne materialy, spatne zpracovani

Spatne se to sklada (nepresna vyroba), spatne se to cisti (lak nevydrzi ani decentni cisteni), po par grilovanich na slunicku cervena zruzovela, drevena rukojet na otocnem rozni praskla pri prvnim grilovani jen od toho, jak se ohrala pres tycku, chromovane rosty se rychle loupou. Davame ho jen pod strisku, neplachutujeme - prkynka popraskala jen od zmen vlhlkosti a koroze se rozlezla vsude mozne, ale nejakym zazrakem to porad jeste drzi pohromade a pri citlivem zachazeni se na tom da stale jeste grilovat (cca 20 nekolikahodinovych grilovani za par let).

Tento gril jsme kupovali pred tremi lety primo od Vetra, tehdy stal kolem petistovky, coz bylo vzhledem ke zpracovani opravdu maximum. Za dnesnich skoro devet set korun je to ale holy nesmysl, daji se v te castce poridit lepsi grily. Pokud vam staci otevreny, podivejte se radeji na materialove o dost lepsi Tepro Hartford a jestlze vam nevadi lacinne materialy s nizkou zivotonosti, tak z tech lze v teto castce zakoupit bezne kulove zaviraci grily s regulaci vzduchu. Jedine lakadlo tohoto Vetra (vyrabeneho i v mnoha jinych mutacich noname vyrobci) jsou ty odkladci plochy, ale za ne ta castka opravdu nestoji. Pokud nebude v nejake velke sleve, nebrat.

• , zakoupeno v DANESI s.r.o.

Dopuručuji. :-)

• lehký
    • pro mé potřeby postačující
    • montáž trochu obtížnější

gril je lehký pro 2-3 osoby postačující
    až na montáž nemám žádné výhrady
    produkt bych doporučila

• Váha
    • Pro občasné grilování na zahradě naprosto dostačující
    • Návod k montáži není velký pomocník.
    • Dodávaný rožeň asi o 10 cm kratší než by bylo třeba.

Šli jsme hlavně po ceně a naprosto splňuje naše očekávání.

• , zakoupeno v Akční domácnost

Gril už jsem vyzkoušela, v pořádku, ale představovala jsem si větší. Ale jsem spokojená.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• vzhled
    • velikost
    • pokud ho rozpálíte nevydrží barva

Velký za dobrou cenu , dostatek odkládacích ploch

• , zakoupeno v Namir.cz

Parádní grilovačka na zahradě.

• odkládací plochy
    • použitý materál
    • celková křehkost všecho
    • pouze plech

Měl jsem ho rok jako můj první gril. Po roce se rozpadl. Zakoupen nový od webera a to se nedá srovnávat. weber slouží již třetím rokem a ani náznak nějakého poškození.

Tento gril nedoporučuji. Rozpadá se pod rukama. Nekvalitní konstrukce. Ale na nějaké občasné grilování na chatě by asi stačil.

• , zakoupeno v SuperDiskont

• Zahradní Gril WOOD
    • 1.Plechová vana Grilu přišla bouchnutá v jednom rohu Grilu(až ohrnutá a zbavená barvy )po pádu ,na balení to nebylo znát.
    • 2.Oasa mezi kolečky byla vysoustuhovaná pro matku jen na jedné staně na druhé bylo vidět ,že stroj na vysoustruhování závitu osu jen škrábl byly vidět rýhy na barvě osy.
    • 3.Madlo jehly se musí přilepit ,žádný závit ani šroubek na prošroubování matky a jehly tam není a madlo (dřevěný držák jehly)je úpně volný,takže na jehle vůbec nedrží.
    • Závěr -Gril vypadá dobře ,ale je to DODO GRIL-to znamená dodělej doma.MRZÍ MĚ TO ,ale na dlouhé reklamace nemám čas ani chuť,takže osu si nechám vykroužit . Při výstupní kontrole výrobku bylo pochybeno.