Recenze Tepro Toronto

Ověřené recenze Tepro Toronto

Tomas Linhart

Přidáno: 8. září 2017

Zakoupeno v Smartelektro.cz

• Gril za tuto cenu perfektni v kazdem ohledu. Krom nevyhody nize
  • Pri vypalovani se poskodila zaruvzdorna barva

Doporucuji, ale pozor na vypalovani

Ověřený zákazník Grilguru.cz

Oliver70

Přidáno: 18. srpna 2017

Zakoupeno v Grilguru.cz

• rychle smontováno a zatím plně funkční, poměr cena a kvalita super

marcela

Přidáno: 14. srpna 2017

Zakoupeno v Smartelektro.cz

Za dobré peníze slušný a dobře fungující výrobek

Eva S.

Přidáno: 31. července 2017

Zakoupeno v Smartelektro.cz

Grilovali jsme zatím jednou, vše proběhlo v pohodě. Gril jsem složila sama, návod jasný, jen by to chtělo větší stránky pro lepší srozumitelnost. Trvalo mi to cca 2 hodiny, ale nikam jsem nechvátala. Chyběly 2 podložky, ale ty se najdou u každého kutila v dílně, takže jsem si poradila.
Zatím se mi jeví jako dobrá investice.

Ověřený zákazník TEshop

Registrovaný uživatel

Přidáno: 27. července 2017

Zakoupeno v TEshop

Je bytelný a dokrášluje zahradu.

Ověřený zákazník OBCHODY-PLUS.cz

Přidáno: 19. července 2017

Zakoupeno v OBCHODY-PLUS.cz

Příjemný poměr cena a užitná hodnota. Výrobek splnil naše očekávání a pohoda když uhlí hoří a mňamka se griluje.

Ověřený zákazník Hawaj.cz

Přidáno: 1. července 2017

Zakoupeno v Hawaj.cz

• Dobře se v něm griluje. Velkou výhodou je možnost nastavení výšky ohniště. Zatím se zdá (mám ho krátce) velmi dobrá povrchová úprava všech dílů.
  • Špatný popis montážních prvků v návodu na sestavení a jejich neodpovídající počet.
  • Gril musí stát na rovině, jinak se kroutí

Ověřený zákazník Grilguru.cz

David

Přidáno: 26. června 2017

Zakoupeno v Grilguru.cz

Součásti grilu byly velmi pečlivě zabaleny, vše odděleno papírem, igelitovými obaly a polystyrenem. Montáž grilu dle přibaleného návodu byla velmi jednoduchá. Gril vypadá velmi mohutně a celkový vzhled dává grilu vyšší cenu. Plechy jsou trošku tenčí než bych čekal, ale gril se po složení jevil velmi pevný. První grilování proběhlo bez problému.

Ověřený zákazník TEshop

Přidáno: 5. září 2016

Zakoupeno v TEshop

super

maja

Přidáno: 18. srpna 2016

• pro velkou rodinu
  • možnost regulace výšky ohniště
  • vrníme spokojeností

Přidáno: 6. srpna 2016

Zakoupeno v JADAL.cz - Nářadí

• vzhled super,
  • nic.

vzhled super,velký smaltovaný rošt s kombinací grilovacích bryket,nemá chybu.Velká spokojenost.Grilujeme,jak o život.Vše do sebe skvěle pasuje.Nechybí žádný díl.Pečlivě zabaleno.Super mohu jen a jen doporučit.

Přidáno: 25. července 2016

Zakoupeno v Smartelektro.cz

• Stabilní provedení,posuvný rošt-možnost regulace teploty,odpovídající cena

celkem bytelná a promyšlená konstrukce s možností regulace roštu. Otestováno zatím 3x a vše O.K. známým jsem ho již doporučul.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

klokan

Přidáno: 13. července 2016

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Výškově nastavitelný rošt ,dvířka na přikládání, odkládací plocha
  • Chatrná kolečka

Bezproblémová hodinová montáž dle návodu , nepřilnavý smaltový rošt , regulace teploty, jednoduchá obsluha a pěkný vzhled , mi dělá z tohoto grilu příjemného pomocníka na zahradním grilování.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

Přidáno: 9. července 2016

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

v zásilce chyběly dva šrouby pro upevnění madla popelníku

Ověřený zákazník CentrumObchodu.cz

Vladimír

Přidáno: 1. července 2016

Zakoupeno v CentrumObchodu.cz

• perfektní balení pro montáž, drobné věci rozděleny a očíslovány,
  • nastavení výšky ohniště místo nastavování výšky grilovací mřížky je dobrá vychytávka
  • poměrně bytelná mřížka na grilování, vydrží určitě i položení kamenné desky (ale není nerezová, tak uvidíme co vydrží barva, kterou je natřená)
  • aretace vrchní mřížky na přihřívání ve víku grilu je mizerná, když se s grilem hýbe, tak většinou mřížka vypadne, ale spraveno kouskem drátku

- hledal jsem přiměřeně velký gril s odkládací plochou za rozumnou cenu, proto tento
- účel splňuje (griluje) :-)
- navíc za tu cenu dělá na zahradě parádu, vypadá, že stál víc, jestli na tom někomu záleží

Ověřený zákazník ELEKTRO plus

Výborný nákup.

láda

Přidáno: 25. června 2016

Zakoupeno v Smartelektro.cz

• kvalitní provedení-velké plus možnost nastavení výšky roštu od uhlí.Montáž 40minut-není složitá,jak někde uvádějí v recenzi.
  • Gril za dobrou cenu.
  • nedostali jsme ještě ke grilu zástěru.

Marta Bříštělová

Přidáno: 11. června 2016

• výborně vypadá,
  • grilování výborné
  • spokojenost úplná

použili jsme zatím jednou, ale jsme maximálně spokojeni
sestavování trvalo 2 hodiny a to jsme techničtí antitalenti
Co mě mrzí, že jsem si připlatila o 1000,- Kč více, hned po nákupu, byl zlevněn, ale nelituji - to už je život:-)
Upřednostnila bych nákup přímo v obchodě, aby člověk mohl gril vidět přímo v prodejně a koupit si ho - nabídka grilů na dřevěné uhlí v prodejnách je podle mého názoru nedostatečná. Vzhledem k tomu, že trend je plynový gril, tak to bude asi tím.
Chtěli jsme gril do 3000,- ale protože nás tlačil čas, koupili jsme ho a zatím nelitujeme.

xjakubs

Přidáno: 5. června 2016

• velky
  • robustni
  • 2 plochy: 1 na grilovani, druha pro ohrev
  • vyskove nastavitelna plocha pro ohniste
  • ma teplomer na viku
  • pojizdny
  • sklapeci odkladaci deska
  • otvirak na pivo
  • narocnejsi montaz, ale da se zvladnout
  • na bocni pruduchy jsou pouzite tenke plechy, ktere se casm a teplem zacnou kroutit, ale nevadi to moc

Nas prvni takovy gril, pouzity prozatim 3-4x. Jednou pro vetsi akci. Plocha je dost velka pro grilovani dosti masa.
Dosud bezpreblemu, kazdopadne muzu doporucit.
Jedine minus, ze jsme produkt zakoupili, a po 2 tydnech bych o necele 2 tis. levnejsi v Makru :D

Přidáno: 3. června 2016

Vse OK

David Kovář

Přidáno: 31. května 2016

Zakoupeno v EURONICS

• Vypadá parádně, budí respekt, posuvné ohnuště je fakt super. Polohovací ohniště je fak suprovní záležitost, navc kontrolováno docela přesným teploměrem. Celková obsluha tohoto defakto "uzavřeného" grilu je fakt super, myslím že se myslelo opravdu na všechno. Po vychladnutí stačí jen smést ohniště a prostě vysunout popekník a ten vysypat, taže téměř žádná práce.
  • strašně slabé plechy, klidně bych byl ochotný dát dvojnásobnou cenu za minimálně dvkrát tak tlustý plech. Předpikládám, že ten co tam je je tak 0,5mm. Chtělo by to aspoň 1mm plech.

gril je super, montáž je v pohodě (aspoň se kdekdo odreaguje od každodenní many života :-)) trochu mi vadí, že v základu není litinový rošt, ten by se fakt hodil i za cenu vyšší ceny. No a kolečka taky stojí za .... jsou teda docela bytelné, ale nějak mi jakožto strojařovi nevyhovují, hlavně co se týká jejich vymezení vůli vůči konstrukci. Prostě, buď lítají, nebo dřou o sloupečky grilu.

Mirek

Přidáno: 25. května 2016

Zakoupeno v KASA.cz

Zatím jsem jen sestavil, dosud nepodpálil (myšleno uhlí, ne produkt), ale montáž dle návodu proběhla bez problémů, akorát přesné umístění šroubku "N" jsem v miniobrázku nerozluštil, ale díky troše zručnosti a strojařského nadhledu jsem si vydedukoval, že patří zašroubovat do kliky. Gril vypadá celkem bytelně, zatím velká spokojenost.

Přidáno: 5. května 2016

• Pohledově velmi pěkný

Zatím jsme nepoužili,takže později.

Přidáno: 3. května 2016

Zakoupeno v KASA.cz

Ještě nevyzkoušen, je to dárek k narozeninám pro přítele. Sestavit mi ho pomohl bratr a trvalo to asi tři hodiny :-D ale výsledek stojí za to. Plechy vypadají tence a lehko se poškrábou (jen po sestavení nám zůstalo několik škrábanců), což na funkci nemá vliv, tak snad se po prvním grilování osvědčí.

Přidáno: 1. května 2016

Zakoupeno v KASA.cz

• výborné zpracování, snadná manipulace, posuvný rošt, jednoduchá montáž

Mohu jen doporučit

• funkčnost
  • velikost
  • stabilita
  • kvalitně zabaleno
  • dobře roztříděné díly k sestavení
  • pár chyb a ne vždy jednoznačné pokyny k sestavení v dodaném manuálu (jiný návod, bohužel jen v němčině, stažený z internetu, byl zřetelnější)

Vybráno na základě doporučení a recenzí a po sezoně používání naprostá spokojenost. Pro rodinné grilování jednoznačná volba v dané kategorii grilu na dřevěné uhlí či brikety. Celkové sestavení nějakou dobu sice zabralo, není to, že za půl hoďky grilujete, ale to se udělá jen jednou a výsledek pak za to stojí.

Přidáno: 17. srpna 2015

(Upraveno 17. srpna 2015)

Zakoupeno v EURONICS

• Vypada jeste lepe nez na fotografii, uvidime jak bude fungovat, ale myslim ze to pujde :-)

Přidáno: 7. srpna 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• Naprosto parádní a více než adekvátní varianta ke grilům v cenové relaci jednou tak vyšší.
  • v návodě sestavení byl postup 1-12 a pak až bod 22.
  • ale zručný kutil si bezproblému poradí ;-)

S grillem jsem spokojen - byl vybrán na základě referencí a k těm kladným se mohu přidat.
Určitě doporučuji.

Přidáno: 2. srpna 2015

• kvalita
  • zpracování
  • starší verze mají méně kvalitní rošt

Super poměr cena / kvalita.

Přidáno: 20. července 2015

• stabilita
  • velikost
  • jednoduchá obsluha i čištění
  • design
  • návod pouze v němčině
  • chybí mi základní informace, doporučení atd.

Rozhodně doporučuji
skvěle vypadá i pracuje :-)
škoda, že nedostatečný návod

Ověřený zákazník Kamenný obchod

Přidáno: 12. července 2015

Zakoupeno v Kamenný obchod

OK

MAXlight.cz

Přidáno: 4. července 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• Vyrobek předčil mé očekávání.VŘELE DOPORUČUJI!

Aneta M.

Přidáno: 28. května 2015

• hezký luxusní vzhled
  • bytelnost
  • za málo peněz hodně muziky
  • otevírací víko + zvýšený rošt
  • nikde nedrhne, na kolečkách se dá odvézt na jiné místo
  • odkládací plocha + závěsné háčky a samozřejmě otvírák na pivo, což náš děda velmi ocenil :)
  • sestavení (návod podle obrázků, písmen a čísel) - oceňuji přehledné rozčlenění šroubků a matic, na druhou stranu sestavení trvalo asi 60 minut a chtělo to trošku fantazie, ale zase je to jen jednou :-)

Mohu jen doporučit, sestavení Vás nemůže odradit, je to opravdu jen jednou a pak už Vám bude dělat samou radost. Opravdu luxusní vzhled, který Vám budou závidět všichni sousedé :)

Antonin

Přidáno: 19. května 2015

• Kvalitni konstrukce
  • Zadne vyklani atp!
  • Pomerne lehce se cisti
  • Kvalitni navod
  • Pres pomernou slozitost, gril slozen behem hodinky
  • Kompletni baleni (ne jako u nekterych jinych grilu, kdy pri dodani chybely soucasti)
  • Nemecka kvalita :)
  • Moznost regulovat silu grilovani pohybem rostu s uhlim nahoru/dolu
  • Neni nutno sundavat mrizky pro doplneni uhli diky prednim dvirkum
  • Skladnost a kolecka pro premisteni
  • I presto ze madla na prednich dvirkach a klice pro pohyb rostu s uhlim jsou z litiny, jsou udelana tak, ze nepali
  • Pro nekoho mozna slozitost montaze, ale pri trose snahy to da kazdy

Kvalitni gril pro rodinne grilovani. Nejedna se o zadny top produkt pro velke akce nebo komercni vyuziti, ale pro rodinnou akci bohate postaci. Moznost regulovat zar posunem rostu s uhlim pomoci kliky umistene vpredu jiste oceni kazdy. (z osobni zkusenosti muzu rict, ze pokud nalozite premiru uhli, maso se dela rychleji nez je zdravo, a tato regulace presne odstrani nechtene pripaleni :) ) Dalsi nesporna vyhoda jsou dvirka vpredu, kterymi je mozno snadno doplnit uhli - tudiz nemusite jako u jinych grilu zvedat rosty s masem!
Vybrali jsme tento gril, protoze u nekterych ostatnich jsme meli strach z konstrokce a jeji vydrze - a vyplatilo se. Videl jsem jine grily, ktere jsme meli ve vyberu, a trubkova konstrukce presne dopadla dle ocekavani - nechtene kymaceni grilu by me nesmirne vadilo - ale to neni tento pripad. Tento gril sedi jak pribity. V baleni jsou dokonce misto kolecek dve plastove nohy navic, pro pripad, ze uzivatel nebude chtit kolecka montovat, muze vsechny 4 nohy osadit pouze plastovymi podstavci.
Celkove muzu tento gril pouze doporucit. Meli jsme vicero grilu, a s klidnym svedomim muzu pouze konstatovat, tento je vsechny jednoznacne porazil kvalitou!

Takze preji prijemne grilovani, at chutna :)

Přidáno: 17. května 2015

• Je na uhlí

výborný

Přidáno: 4. května 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• kvalita zpracování, četla jsem o problémech jiných uživatelů s montáží. Gril jsem koupila jako dárek a sama jsem ho sestavila, před montáží jsem viděla krátké instruktážní video
  • slabší plech v popelníku a v žárovišti

jednoznačně doporučuji, spokojenost s obsluhou grilu a s grilovaným masem a zeleninou

Ověřený zákazník CentrumObchodu.cz

Marie Zajícová

Přidáno: 23. dubna 2015

Zakoupeno v CentrumObchodu.cz

• Gril je perfektí a splníl vše co jsme od něj očekávali,navíc hezky vypadá.
  • Montáž-ale zvádli jsme to.

Vypadá hezky.
Malá spotřeba grilovacích briket.Grilování s poklopem je velmi rychlé.Maso štavnaté,nevysušené.Klikou regulovatekný rošt nemá chybu.
Doporučuji.

David

Přidáno: 12. ledna 2015

Zakoupeno v Obchody24.cz

• levný a naprosto konkurence schopný jiným značkám
  • stavitelné ohniště klikou
  • bytelná konstrukce
  • jen škoda, že ohniště je pouze ze "slabého" plechu, ale pro kutila není problém udělat ještě jednu desku ze silného plechu a tu vložit do rámu ohniště. Nicméně toto neberu jako výhradu, neboť jsem o tomto problému při koupi věděl a chápu výrobce, že gril s litinovou deskou by byl už o jiných financí.

Tento výrobek mohu všem kdo chtějí za "málo" peněz hodně muziky vřele doporučit. Díval jsem se i na jiné značky, ale tento gril mě naprosto uchvátil jak cenou, tak provedením a je vidět, že výrobce při návrhu přemýšlel. Gril má všechny vychytávky, které jsou při grilování potřeba. Nespornou výhodou je i přikládání v průběhu grilování, kdy se nemusí dávat maso stranou, ale stačí pouze otevřít spodní dvířka a přiložit. Dále ještě jeden horní rošt nad hlavním, na který se může dát např. zelenina apod. Co se týče sestavení grilu, kde si lidi stěžují na obtížnost, tak to není pravda ! Gril se dá jednoduše sestavit - trvalo mi to necelých 20 min a stačil mi pouze obrázkový manuál v angličtině. Výrobce má vše perfektně označené vč. spojovacího materiálu, který je v krabičce a na každém okénku jsou symboly dle obrázku manuálu. Stačí pouze trochu přemýšlet. Nechápu lidi, který s tím měli problémy a zbytečně tady ostatní straší :? I kdyby náhodou to někdo nemohl sestavit, tak jsou na youtube videa.
Toť asi vše.

o.ch.

Přidáno: 3. prosince 2014

• provedení kvalitní
  • zatím nic

chytřejší budu až ho začnu používat

Ověřený zákazník ELEKTRO plus

st59

Přidáno: 28. srpna 2014

Zakoupeno v ELEKTRO plus

• složitější složení grilu - zaplať bůh jen jednou(ale výsledek stojí za to)
  • český návod nelze použít ani na WC - podle něj bych gril nesložil, holt použít pár korun navíc a zkopírovat a přeložit ten německý je pro českého dodavatele výrobku na trh asi velký problém - nebo flegmatismus?
  • kdyby byl ke grilu dodáván litinový rošt, nemělo by to chybu

doporučuji, maso z grilu bylo šťavnaté a na párty všem velmi chutnalo. Naprostá spokojenost - budeme ho používat častěji

Přidáno: 18. srpna 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• V této kategorii vypadá nejlepší co jsem viděl. Montáž rychlá, zvládla dle návodu i má 15-ti letá dcera jen s asistencí, když potřebovala něco přidržet.
  • Musí se dost přitáhnout kolečka, jinak upadávají

Grilovali jsme třikrát a také hovězí bylo měkké, šťavnaté. Měla to být náhrada za gril s kamenem, pod kterým jsem topil dřevem. Vyzkoušeli jsme a půjde grilovat jak na kameni, tak na uhlí. Výhodou je odkladná plocha v "druhém patře", poklop drží dlouho teplotu, teploměr je spíše pro orientaci, ale dobrý.

Ověřený zákazník Elektro-kuchyně.cz

Tomáš Kozderka

Přidáno: 24. července 2014

Zakoupeno v Elektro-kuchyně.cz

• S grilem jsem naprosto spokojen, dobře vypadající, stabilní, robusní gril.
  • Má vše, co jsem od grilu očekával, teploměr, popelník a klikou nastavitelnou vzdálenost topeniště.
  • Především ovšem, výklopné víko na pantech, u kterého némáte strach, že někam spane, jako mají grily Weber, o kterých jsem nejprve uvažoval.
  • Složitější montáž.

jana K

Přidáno: 22. července 2014

• Perfektní výrobek

Krásný design, funkční

Přidáno: 13. července 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Velice kvalitní zpracování za dobrou cenu.
  • Snad jen absence litinové pečící plochy.
  • Poměrně složitá montáž grilu (video návod najdete na YouTube).

Po vyzkoušení jsem s tímto produktem spokojen.

Regulace plynu: Dostatečná

Přidáno: 28. června 2014

• Velmi dobrý
  • Lehký a dobře se snim pracuje
  • O žádné nevím

Dáváme tomu jedna

Pšenicová

Přidáno: 28. června 2014

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Zabalení při přepravě, provedení -zvedání roštu klikou, teploměr, popelník vysouvací
  • Složitější montáž vyváží podrobný návod

Zatím naprostá spokojenost

Přidáno: 8. června 2014

• Strojovna, pevný
  • Spodní popelník se při velkém žáru prohl-po schladnutí se tvar vrátil
  • Musí se utěsnit kolem poklopu

Celke dobrý kup. Vzhled dobrý. Je pevný. Vypadá, že něco vydrží.

Zuza

Přidáno: 5. června 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Perfektni gril pro narocne. Ma spoustu vychytavek, posun ohniste na kliku, moznost prikladat bez nutnosti manipulovani s rostem a masem, sklapeci odkladaci stolecek - setri misto pri skladovani, viko nikam nepokladate a neresite co s nim pri otaceni pokrmu, otvirak ;-)
  • Je pomerne masivni = stabilni. Vyborny, srozumitelny a podrobny navod na montaz, ktera je ale pomerne narocna.
  • Slozitejsi montaz, nastesti jde o jednorazovou akci ;-)

Rozhodne doporucuji. Pomer cena x vykon je v porovnani s jinymi "znackovymi" vyrobky bezkonkurencni.

timberjack

Přidáno: 17. května 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Stabilita, provedeni, zabaleni pri preprave, technicky neni co vylepsovat, zvedani ohniste na kliku-dokonala zalezitost, stejne jako vysunovaci popelnik, deleny rost se vejde do mycky. Teplomer taky fajn zalezitost. Maso stavnate, prop.z obou stran.

Doporucuji

Zobrazuji 1 - 50 ze 51 recenzí [ 1 ] 2