Sharks Korfun SA016

Odkládací plocha
Barva
černé

• Griluje a votom to je.
    • Lajdácké provedení made in China, slabý plech, malé a velké topeniště se ve spoji hýbe, pocítíte to výrazně při pojíždění, kdy máte pocit, že to nevydrží. Roztopíte-li malé topeniště, ohne se trochu směrem dolů, udírna (i její dvířka) nedosedne po celém obvodu ke grilu. A další "drobnosti"...
    • V této cenové hladině a v provedení MAX S UDÍRNOU stejně nic lepšího slke mího názoru na trhu nenaleznete. Obdobný konkurenční model je asi o 15 kg lehčí... z toho ovyvozuji, že plech bude snad ještě tenčí.

Pro běžného a nenáročného spotřebitele, který nechce investovat velké peníze, je tento model výbornou volbou. Ještě podotýkám, že gril je dodávám ve třech ktabicích, má spoustu součástek, šroubků a matiček, podložky jsem hledal marně, dával jsem své, kde to bylo potřeba. Montáž mi trvala při pohodovém tempu a poíjení láhvového pomalu celý den. A musel jsem na některé detaily zaavolat pomoc, protože jsem prostě buď nedosáhl či chyběla třetí ruka. Ale jinak v pohodě, zvládne to podle návodu snad každý. Závěrem konstatuji, že vzhledm k výše uvedeným skutečnostem jsem asi s produktem spokojen, nic jiného mi stejně nezbude. :-) V opačném případě to bude chtít našetřit více peněz...

• , zakoupeno v Huka.cz

tento produkt jsem ještě nestačil ani zprovoznit natož ohodnotit výhody a nevýhody zakoupeného produktu - moc krátká doba na nějaké hodnocení produktu.

• jsem spokojený, byl to dárek pro taťku

byl to dárek pro taťku k šedesátin narozenin moc rád griluje když to zkoušel grilovat tak byl moc spokojený i my jsme byly spokojený když jsme viděli jak má taťka radost :-)

50 kg
Pojízdné
Odkládací plocha
Barva
černé

Zahradní gril maxi Korfun s udírnou

Grilování s maxi Korfunem bude jedna radost! Zahradní gril maxi Korfun od Sharksu je ideální volbou pro letní grilování, ale také pečení, pomalé vaření a dokonce populární uzení. Tento model se díky své variabilitě stal velice populární v zámoří a nyní také v Evropě. Maxi Korfun nabízí dostatek grilovacích možností a tak snadno dokážete připravit skvělé kulinářské speciality.

Tento zahradní gril s udírnou obsahuje hned dvě topeniště a dokonce sedm pečících/uzenářských ploch! Gril je vyroben z masivní konstrukce o síle plechu 1,5 mm. Ocelový plech je ošetřen černou ohnivzdornou barvou, regulace vzduchu je řešena několika klapkami, kterými nastavujete intenzitu. Vertikální udírna se samostatným teploměrem Vám dopřeje hlídat teplotu uzených lahůdek tak, aby dostaly tu správnou a očekávanou chuť. Také na víku hlavní grilovací plochy naleznete vestavěný teploměr, který Vám přípravu pochutin usnadní. Ohřívat či vařit lze na ploše topeniště udírny! Zahradní gril maxi Korfun je vhodný jak pro dřevo, tak dřevěné uhlí nebo ideálně briket, které zakoupíte kdekoliv v marketu. Manipulaci tohoto velkého grilu usnadňují dvě velká pojezdová kola vyrobená z pevného kovu. V okolí grilu oceníte možnost odkládání nářadí, topiva či hotových pokrmů. Madla grilu, udícího topeniště a samotné udírny jsouo opatřeny dřevěnou rukojetí pro co nejbezpečnější otevírání.

Pro co je tento velký gril gril určen?

• grilování
  • pečení
  • uzení studeným i teplým kouřem
  • douzování
  • vaření/ohřívání

Technické specifikace:

• rozměry výrobku: 141,5 x 66 x 180 cm
  • rozměry gril. plochy: 48 x 38 cm
  • povrch. technika: chrom / prášková barva
  • materiál: ocel
  • tloušťka: 1,5 mm