Napoleon PRESTIGE BIPRO 665 PB

Mezi vestavnými plynovými grily je PRESTIGE BIPRO 665 naprostá špička. Tento model je upraven na zemní plyn. Nabízí hned 5+2 hořáky. Pět základních, zadní hořák pro rotisserii a...
109 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Grilykrby.cz
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Info v obchoduZdarma98 % • 707 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma286 recenzíDalší informace

Popis produktu

Mezi vestavnými plynovými grily je PRESTIGE BIPRO 665 naprostá špička. Tento model je upraven na zemní plyn. Nabízí hned 5+2 hořáky. Pět základních, zadní hořák pro rotisserii a...

Parametry produktu

Výrobce
Typ grilu
plynové
Hmotnost
86 kg
Velikost grilovací plochy
4324 cm2
Materiál roštu
s ocelovým roštem
Výkon
27 kW
Odkládací plocha
ano
Vestavné
ano
Kulaté
ano

Parametry produktu

Výrobce
Typ grilu
plynové
Hmotnost
86 kg
Velikost grilovací plochy
4324 cm2
Materiál roštu
s ocelovým roštem
Výkon
27 kW
Odkládací plocha
ano
Vestavné
ano
Kulaté
ano

Popis produktu

Mezi vestavnými plynovými grily je PRESTIGE BIPRO 665 naprostá špička. Tento model je upraven na zemní plyn. Nabízí hned 5+2 hořáky. Pět základních, zadní hořák pro rotisserii a hořák pro uzení. To vše mu dává vysoký výkon 31 kW. Milovníci uzení ocení integrovaný zásobník na udící štěpku, úplně všichni pak osvětelné ovládací knoflíky, teploměr, osvětelný rošt a samozřejmě speciálně zesílený grilovací rošt z nerezové oceli ve tvarku klasických vlnek WAVE™.

Vlastnosti modelu PRESTIGE BIPRO 665 PB:

 • Celkem 7 hořáků (5x trubice z nerezavějící oceli, 1x zadní nerezový infra hořák, 1x hořák na dřevěné vonné šupiny).
 • Víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBE
 • elektronické zapalování JET-FIRE & Crossover
 • nerezové rošty WAVE
 • nerezový vyjímatelný ohřívací rošt
 • nové osvětlení knoflíků i-Glow Night-Light™
 • osvětlení vnitřku grilu na 220V
 • integrovaná zásuvka na dřevěné vonné šupiny
 • celkový výkon 25,2 kW
 • grilovací plocha 94 x 46 cm, celková plocha vaření 4324 cm2
 • podstavec není součástí
 • President´s Limited Lifetime Warranty dlouholetá záruka
 • vyrobeno v Kanadě
 • provedení na propan-butan
 • Přednosti grilu PRESTIGE BIPRO 665:

Nerezový rošt WAVE™ - jestli je něco naprosto zásadní pro správný výsledek grilování, je to rošt. V tomto případě je nerezový a v klasickém tvaru vlnek. Rošt je u grilu PRESTIGE BIPRO 665 zesílený na průměr 9,5 mm.

Extra výkon - gril má celkem 5+2 hořáky. Pět hlavních, nerezových, se speciálními kryty, aby se do jejich trysek nedostalo nic, co tam nepatří. Ty jsou navíc vybavené systémem vzájemného zapalování, takže když náhodou při zapalování nechytnou všechny, zapálí se navzájem o sebe. Gril dále disponuje zadním hořákem pro rotisserii, infračerveným a hořákem pro uzení.
Zadní hořák pro rotisserii - stačí nasadit rožeň a můžete pomalu a rovnoměrně grilovat kuře nebo, díky vysokému víku, klidně i celou kýtu nebo malé sele.

Zapalování JETFIRE™ - každý z hlavních hořáků je vybavený jednoduchým, ale účinným systémem zapalování, stačí otočit knoflíkem. Bez problémů a bezpečně zapálíte hořák za každého počasí.
Díky integrovanému zásobníku na udící štěpku a lupínky proměníte svůj gril v profesionální udírnu.
Vestavěný teploměr ACCU-PROBE™ - ve víku grilu je zabudovaný teploměr, pomocí kterého snadno uhlídáte ideální teplotu toho, co zrovna grilujete.
Podsvícené ovládací knoflíky - i když se grilování protáhne, nemusíte mít strach, že ztratíte přehled, co se ve vašem grilu děje. Podsvícené ovládání na první pohled ukáže, jaké hořáky jsou v provozu.

Zemní plyn / Doživotní záruka / Nerezový rošt / Vysoký výkon / Udící vložka / Kanadská kvalita

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.