Limes Vogr

6 380 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ZAHRADA JEŽEK

Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma95 % • 2 550 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variant170 Kč206 neověřených recenzíDalší informace

Piezo zapalování
Barva
černé

• , zakoupeno v U Habakuka

Máme gril léta a jsme s ním velice spokojeni. Proto jsem si koupila na chalupu také stejný typ. Ale tento je již vylepšený. Doufám, že mi taky bude sloužit dlouho. Nemá chybu . Maso a cokoli se jinde tak neudělá jako na tomto grilu.

Originální výrobek

Zahradní ohniště
Piezo zapalování
Barva
černé

Díky vodní lázni, která je pod grilovaným pokrmem, nedochází ke spalování koření ani oleje. Tím se zabrání vzniku zdraví škodlivých látek, které by se jinak mohly dostávat do pokrmu. Díky ideální konstrukci je grilovaný pokrm tepelně upravován ve směsi vodní páry, tepla a dýmu. V žádném případě se nejedná o dušení! Teplota nad řoštem je min. 180° C v závislosti na množství dřeva v topeništi. Ke grilování je nejvhodnější suché dřevo z ovocných, případně z jiných listnatých stromů. Průměr roštu je 39 cm a najednou lze ugrilovat 5 až 6 porcí masa. Pokud chcete grilovat pro více osob nebo i zeleninu a ovoce, máte možnost doobjednat druhý rošt. VOGR nástavec pro gril a pro usnadnění práce odkládací mřížky. podívejte se na příslušenství pro vodní gril. Doba grilování ryb, steaků, či klobás je cca 10 - 40 min. Dovnitř lze pohodlně umístit i 3 celá kuřata (doba grilování cca 90 min.).

Rozměr: Výška grilu je 84 cm. Grilovací rošt je umístěn ve výšce 66 cm.

• , zakoupeno v U Habakuka

• Absolutně kvalitně ugrilované maso i do hloubky s ideální kůrčičkou. Mastné kape do vody, nic se nepálí na ohni. Grilujete bez stálé kontroly grilu!!! Stačí mít vařící vodu a přiloženo. Není nutné maso otáčet. Dodělali jsme na grilu bok z obchodu a nikdo by nevěřil, jak může chutnat tuhé nedodělané uzené. Klobásky od pořízení grilu neopékáme na ohni. Kuřecí stehna jsou jako od mistra kuchaře. Snadné na skladování i s odkládacími plochami. Ke grilování není nutné kupovat dřevěné uhlí, které i hůře griluje. Nejlepší je suché dřevo. Jsem citlivější na grilované, opečené maso. Z tohoto grilu sním víc kousků bez pocitu těžkého břicha.
    • Než začněte grilovat, voda musí vařit, jinak maso spálíte.

Soused koupil nějakou drahou lokomotivu a neustále kolem grilu chodí. Pozval jsem ho na košt a sedl na zadek. Kdo neochutná neuvěří.

Originální výrobek

• kvalitní material ,zdravé grilování
  • , zakoupeno v Limes.cz

• jednoduché , rychlé a masa jsou jako dort . hlavně je to vyzkoušeno osobně . takže jasná volba . a tento gril podle mně vydrží spoustu let .

Já už ho mám , nikdy si už jiný nekoupím . Tenhle dám svým vnoučatům

• , zakoupeno v Limes.cz

• Zdravé, chutné grilovanie, dá sa dosiahnuť aj chrumkavá kôrka, chuťovo pripomína jedlo z parnej trúby - nieje vysušené a pripomína prichuť údeniny...
    • trochu času zaberie ohrev vody, ale dá sa to urýchliť ak tam nalejeme predohriatu vodu...

Odporúčam pre všetkých čo radi griluju a chcú dosiahnuť kvalitnú tepelnú úpravu pokrmu bez obavy že sa jedlo pripali alebo presuší

• , zakoupeno v Limes.cz

• Skvělý výrobek pro zdravé grilování.
    • Kvalitní řemeslné zpracování grilu
    • Solidní design

doporučuji nákup v tomto shopu

• , zakoupeno v Limes.cz

• gril je velmi rychle připraven ke grilování, všechny grilované potraviny jsou šťavnaté,nepřepálené.U grilu se nemusí stát a stále kontrolovat stav potraviny, přiklopí se víko a za velmi krátkou dobu je vše /bez otáčení/ hotovo. Grilovali jsme uzeniny maso i zeleninu a vše skvělé. Žádné černé připečeniny!
    • Cena. I když je gril z nerezu, nedokážu ohodnotit z jak kvalitního- máme velmi krátce. Tak snad se za rok nepropálí.

Gril jsem si koupila, protože ho již vlastní příbuzní a nadchl nás
    Na internetu se sice najde levná varianta, ale recenze nejsou příliš pozitivní. U grilu od firmy Limes jsou recenze velmi pozitivní, jednoduše se sestavil a vše sedělo.Navíc se snadno přenese kamkoli, takže když začalo pršet jednoduše jsme ho ze zahrady přenesli pod pergolu a grilovalo se dál..
    Za nás tedy doporučuji,doporučuji

• Vše sedí dle popisu.

Doporučuji !

• , zakoupeno v Limes.cz

• Nápaditý a praktický výrobek.
    • Bez připomínek

Odpovídá naším potřebám, nepotřebuje dřevěné uhlí, spaluje dřevo z prořezů ovocných stromů na zahradě. Jeho nízká spotřeba při provozu grilu a také chuť grilovaných potravin je voňavá dle použitého dřeva. Potraviny nejsou opáleny hořícím tukem, který odkapává u jiných grilů do ohně, ale je zachycen v nádobě s vodou. Rozčtvrcené kuře, naložené do běžné marinády bylo hotovo cca za 40min. Cena výrobku je sice vyšší, ale vzhledem k použitému materiálu (nerezová ocel a smaltovaná ocel) je předpoklad k jeho hlouhodobému využívání.