King Gril MALAGA

94 cm
Šířka grilu
Hloubka grilu

• , zakoupeno v ZAHRADACB.CZ

moc se mě líbí je prostorný dá se tam grilovat jak maso tak zelenina a to mě vyhovuje.Super je truhlik na popel a teploměr.Tět bude prostě grilování zábava.Je SUPER

• , zakoupeno v PEDDY.cz

• - velký rošt
    • - mohutná a stabilní konstrukce
    • - pěkný design
    • - teploměr
    • - kvalitní víko
    • - klasický rošt na grilování + nad ním je rošt na ohřívání

Celkově jsme s grilem velmi spokojeni, je nejlepší, co jsme doposud měli. Vzhledově pěkný, robustní, stabilní s velkou grilovací plochou, takže toho ugrilujete i více najednou. Doporučuji.

Typ grilu
94 cm
Šířka grilu
Hloubka grilu
69 cm

Výhody

Gril na dřevěné uhlí

Vhodný pro kryté zahradní plochy

Robustní plechová konstrukce

Nastavení výšky topeniště

Regulace vzduchu

Dohřívací mřížka

Chromovaný grilovací rošt

Teploměr

Výsuvný popelník

Praktický gril Malaga s teploměrem a snadnou regulací výšky roštu nad topeništěm. Gril je opatřen kvalitním nátěrem pro dlouhodobou životnost. Ve víku grilu je integrován teploměr, díky kterému budete mít neustále přehled o teplotě, kterou můžete snadno regulovat přísunem vzduchu pomocí vzduchových ventilů ve víku a podstavci. Uvnitř grilu jsou nad sebou dva grilovací rošty. Zatím co na spodním roštu budete připravovat hlavní jídlo, vrchní můžete využít například k přípravě přílohy. Pro snadnou manipulaci během přípravy pokrmů se vrchní rošt při odklopení víka automaticky odsune dozadu, oba rošty jsou tak dobře přístupné. Unikátní je systém nastavení výšky roštu s uhlím, který se provádí jednoduše pomocí jediného otočného ovládacího prvku na čelní straně grilu. Tím odpadá nepříjemná a nebezpečná manipulace s rozpáleným roštem v průběhu grilování. V podstavci naleznete i praktický popelník, do kterého propadává popel nejen během grilování, ale i při čištění po grilování lze jednoduše vše vymést otvorem v topeništi přímo do popelníku.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ZAHRADACB.CZ

• Hmotnost grilu vs. grilovací prostor
    • Malá vzdálenost "grilovací" a "uhlové/briketové" mřížky
    • Nestabilita
    • Nutnost dotahovat pravidelně šrouby
    • Vyskakovací teploměr

Koupili jsme si gril na základě hodnocení jiných kupujících a musím říct, že velké zklamání. Neustálé dotahování úchytů, jinak by asi upadly. Spodní mřížka (na uhlí/brikety) poměrně blízko té horní grilovací-maso má tendenci se připalovat. Spodní mřížka teplem už poměrně dost ohnutá. Mřížka, která brání padání popelu do zásobníku ve stojanu už je taky částečně rozpadlá a z víka nám vypadl sám od sebe teploměr a za žádnou cenu už tam nejde natrvalo vrátit. Musím říct, že předchozí litinový gril za cca 400 Kč jednoznačně lepší volba...

• Velká plocha
    • Docela nestabilní s otevřeným poklopem je potřeba dalšího zatížení
    • Téměř po každém grilovaní nutné utahovat kolečko na nastavování roštu
    • Po třech grilovaní se vlivem nažhavených uhlíků trochu prohnul plech u zadní části nohy (Takže když děláme živáň šťáva z plechu stýká na jedno místo)
    • Rukojeti na přenášení grilu jsou dost nepoužitelný velké riziko utržení
    • Popelník je spíše na škodu než k užitku hodně popelu jde mimo nej na spodek nohy takže se to musí pracně čistit

Grilovat se na tom dá i když je to někdy boj. Rozhodně bych to po 2. nekupoval.

• , zakoupeno v PEDDY.cz

Vše v pořádku.

• vypadá velmi dobře
    • nastavení výšky topeniště
    • dobrá údržba
    • poklop s teploměrem - teplotou se dobře orientujete v délce grilování
    • rukojeti pro přenášení jsou velmi poddimenzované, čekám kdy upadnou
    • rošt na uhlí mohl být robustnější a hustší

Velmi pěkný doplněk zahrady, za tuto cenu si drobné nedostatky každý šikula v pohodě odstraní...

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Je to přesně to co jsem hledala
    • Kamenný obchod nemá takový výběr

Jsem spokojená a doporučuji všem

• , zakoupeno v Zahradní palác

• velká grilovací plocha,vynikající maso ugrilovane
    • malá plocha základny
    • výškově nastavené topeníště je v nejniší poloze pořád blízko rožtu na grilování

v pohodě gril :)