Compass Gril BARREL 99512

Skladem • 1 varianta95 Kč100 % • 138 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek39 Kč99 % • 5 333 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma62 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 517 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 5 364 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 2 021 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Pemacz.cz

• Nízká cena
    • Velká grilovací plocha
    • Je to aušus

Gril přišel pěkně zabalený, pouze s polským návodem. Po rozbalení jednotlivých dílů jsme zjistili, že hlavní tělo grilu je poohýbané-vyřešili jsme vyklepáním. Některé spoje na sebe nenavazovaly, manžel musel vrtat nové dírky aby jsme gril vůbec mohli sestavit.

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

zatím jsme jej nepoužili

• , zakoupeno v Autodily-hobby.cz

• Super gril předčil moje očekávání. Grilovací jsem dohromady maso klobásy i sýr a všechno bylo výborné. Na rodinnou grilovačku nebo menší grill party určitě doporučuji.
    • Sestavit grill dalo pěkně zabrat všechny šrouby v jednom pitliku obrázkový návod kde polovina obrázků je tak tmavá že člověk neví co má udělat. Chce to trochu představivost.

Grill doporučuji.

Barva
černé
Materiál grilu
ocelové

Velký zahradní gril na dřevěné uhlí s rozměrnou grilovací plochou a celou řadou odkládacích prostor. Tento gril je vybaven chromovaným roštem, regulací cirkulace vzduchu uvnitř grilu, díky které lze regulovat grilování při zavřeném víku. Ve spodní části je umístěn vyjímatelný popelník, který umožňuje snadné vysypání popela.Technické údaje:typ grilu: na dřevěné uhlísklopné víko: anopojízdný: ano, 2 kolečkarozměry: 108 x 70 x 103 cmgrilovací prostor: 73 x 37 cmvýška roštu (od země): 81 cmmateriál: ocel 0,8 mmváha: 16 kgrozměry balení: 78 x 27 x 42 cmObsah balení: 1 x gril

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Pemacz.cz

• Nízká cena
    • Velká grilovací plocha
    • Je to aušus

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

zatím jsme jej nepoužili

• , zakoupeno v Autodily-hobby.cz

Grill doporučuji.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Naradi77.cz

• spokojenost

dobrá obslužnost
    snadné čištění
    kdo rád griluje, ať si koupí tento gril