Recenze Catler GR 8030

Ověřené recenze Catler GR 8030

Ověřený zákazník Elektro Vaďura

Přidáno: 26. června 2017

Zakoupeno v Elektro Vaďura

• Vše dle představ, rychlý ohřev.

Martina R.

Přidáno: 6. března 2017

Zakoupeno v Atranet.cz

• Vyjímatelné a zaměnitelné desky.
  • Významně menší grilovací plocha oproti předchozímu modelu. Krátký přívodní kabel.
  • Vysoká cena.

Ověřený zákazník elektro DVORSKÝ

Registrovaný uživatel

Přidáno: 24. ledna 2017

Zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Zatim se s grilem seznamuji a tak mohu jen pozitivne hodnotit designe a kvalitu provedeni
  • Momentalne niv

Dave

Přidáno: 18. května 2016

Zakoupeno v ElektroInternet.cz

• Vyjímatelné desky.

Předešlý model (Catler 8010 je téměř stejný jako 8012) po pěti letech je nepoužitelný, teflonová vrstva se opotřebovala a gril se začal tak připaloval, že nešel používat. Servis po pár letech nemá díly, takže gril za 6tis na vyhození. Nový model to má vyřešeno.

Věra

Přidáno: 21. března 2016

• Bytelný, rychle se nahřívá

Vybrali jsme na základě recenzí, zatím neobjevena chyba.Vyšší cenu si bude muset odpracovat :-)

Přidáno: 3. března 2016

super

pytrs

Přidáno: 2. března 2016

Zakoupeno v Catlercz.cz

• perfektni, robustni narizeni skutecne z plechu a ne plastove imitace. Vyborne se cisti, nic se nepripaluje a kdyz uz, tak staci papirovym ubrouskem otrit a jede to dal...
  • vaha, pri manipulaci nekam do horni policky je to vyzva aby to nespadlo na zem.
  • prostor na odtok oleje by mozna mohl mit nejakou prepazku. Kdyz treba grilujete male krevety nebo drobne hranolky ci br.lupinky, tak to otravne propadava ven
  • casovac - kdyz nastavite cas tak to jen zapiska a pali to dal, ale mozna to tak ma byt

Vyborna koupe i pres vyssi cenu

Ondřej Konečný

Přidáno: 8. února 2016

Zakoupeno v Catlercz.cz

• Jednoduchá obsluha a údržba.
  • Možnost snadné přepravy a nenáročná demontáž.
  • Na gril nás upozornily hlavně recenze ostatních zákazníků.
  • Vyšší cena.

Jednoduchost a praktičnost, žádné plynové bomby, velké grily.
Snadná údržba, mastnota je zadržena bezpečně v nádobce.
Doporučuji všem, co mají rádi výborně připravené maso a zeleninu rychle a kvalitně.

Přidáno: 7. února 2016

Zakoupeno v Catlercz.cz

nemám co bych vytknul doporučuji

Pavla Soukupová

Přidáno: 18. prosince 2015

• profesionální gril
  • vynikající údržba
  • cena je vyšší, ale vyplatí se určitě všem doporučuji tuto modelovou řadu - perfektní je hlavně údržba

Sháněli jsme gril, který by se opravdu dal dobře použít a já nebyla otrokem jeho údržby. Nejdříve jsme objevili nižší řady tohoto grilu za cca 5000,-Kč. Ale recenze uživatelů nás navedli podívat se na vyšší modelovou řadu za 9500,-. Rozhodla inteligence grilu a vynikající systém odnímatelných a tedy perfektně čistitelných desek. Povrch je opravdu nepřilnavý, takže i když se Vám něco připeče, tak jen pustíte na desku vodu, trochu očistíte a je to. Používáme gril cca 14 dní denně a ještě nebyl v myčce, protože je velmi snadno omyvatelný ve dřezu. Připlatit si skoro dvojnásobek se vplatilo. Nemusíte přemýšlet, jestli gril použijete nebo ne, je prostě hned po ruce a hned zase uklizený. Ke grilu doporučuji koupit stěrku s žebrováním (dodává přímo Catler) výborně s ní očistíte vroubkovanou grilovací desku během grilování. Po grilování stačí houbička. Případně pokud máte rádi maso jako my a to v perfektních úpravách doporučuji přikoupit i digitální teploměr (určitě raději se sondou na delším drátku - ten zapíchnete a můžete nechat v mase třeba i v troubě a sleduje Vám postupně jak roste teplota, pouze zapichovací teploměr musíte opakovaně zapichovat a nelze ho v mase nechat.

Petra

Přidáno: 23. listopadu 2015

• PERFEKTNÍ GRIL
  • NIC

Ke koupi tohoto grilu přispěly také pozitivní reakce uživatelů a rozhodně nelituji . Pokrmy jsou úžasně šťavnaté , ploténky se nepřipalují, krásně se čistí. Jsem nad míru spokojená. Mohu všem, kteří dosud váhají jen doporučit !!!

skimsi

Přidáno: 9. listopadu 2015

Zakoupeno v Catlercz.cz

• Líbí se mi celkové provedení z kovu, velmi kvalitní zpracování a snadnou ovladatelnost. Hodnotím velmi kladně možnost jednoduchého vyjmutí plotýnek pro snazší čištění a také možnost jejich prohození. Gril se velmi rychle ohřeje na provozní teplotu, která se dá snadno elektronicky regulovat.

Dlouho jsem uvažoval o koupi této verze grilu. Cena se mi zdála vysoká, ale musím říci, že v momentě, kdy jsem gril vybalil a začal ho používat, tak jsem ocenil materiály, ze kterých je vyroben a kvalitu zpracování. Navíc využívám možnost skladování grilu nastojato, což dost šetří v kuchyni místo.

Zdeňka Boříková

Přidáno: 5. října 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• rychlé zahřátí, perfektní regulace teploty, dobrá údržba
  • snad cena, ale platím si kvalitu výrobku

chtěla jsem vícekapacitní gril s regulací teploty, tohle výrobek stoprocentně splňuje, jsem spokojena s masem i zeleninou, oboje bylo rychle hotové
doporučuji pro ty, kteří chtějí velkou grilovací plochu, tím i rychlost přípravy jídla i snadnou údržbu

Regulace plynu: Dostatečná
Ověřený zákazník Kamenný obchod

Přidáno: 30. července 2015

Zakoupeno v Kamenný obchod

• Naprosto vynikající výrobek, nečekala jsem, že budu tak spokojená, pěkný výrobek, snadná obsluha, snadná údržba. Výborné jako dar do domácnosti nebo nákup pro radost. Asi mne výrobek i přežije je z kvalitního materiálu. Nemusím už pracně omývat zahradní gril po dlouhou dobu před úpravou potravin. Grilovala jsem i venku, naprosto bez problémů, chutné šťavnaté maso i zelenina. Cena odpovídá kvalitě celého výrobku.
  • nic nevím

Velmi spokojená s výrobkem po všech stránkách. Kolegyně v práci mají už zapůjčen a budou objednávat rovněž tento gril.Gril jsem vždy okukovala výrobce až jsem nakonec po přečtení recenzí zvolila vyšší cenu, snadnou údržbu a kvalitu materiálu ze kterého je vyroben.

Přidáno: 23. května 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Zatím výborné výsledky přípravy jídel.

Vypadá to,že jsem našel co jsem hledal.

Ověřený zákazník SlevyElektro.cz

Věra

Přidáno: 26. března 2015

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• špičkový gril, dokonalý pomocník na všechny druhy masa, zeleniny, skvělá volská oka i hemenex atd atd
  • cena? :-)

špičkový přístroj - maximálně doporučuji

Čištění: Běžné - nemám s čištěním problémy

Přidáno: 9. února 2015

ano

Přidáno: 31. ledna 2015

• velmi spokojen
  • mohl by mít vypínací jednu desku,pokuď použiji jen jednu?

Vsadil na kvalitu,spokojen,snadno se čístí,ovládá,vřele doporučuji,zvláčtě když je koupon v akci,ušetřil 2 500tis.

Přidáno: 22. ledna 2015

Výborný gril

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ

Přidáno: 19. ledna 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• snadná obsluha, dostatečné parametry

jsem plně spokojen, i po vyzkoušení bych znovu koupil tento typ

Ječmínek Josef

janula

Přidáno: 8. ledna 2015

• jednoduchá obsluha
  • snadné čištění
  • zatím velmi spolehlivé- grilování steiků z vepřového, zvěřiny, krůtí prsa, zeleniny; zapékání toustů
  • zatím nejsou

produkt doporučuji
máme zkušenosti i s dalšími výrobky značky Catler, cca 2 roky není žádný problém
stěrka je vhodná , aby nedošlo k poškození poškrábáním
čistění velmi jednoduché, v případě připečení doporučuji navlhčit houbičkou s vodou