Beeketal BSGW-150G

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Typ grilu
na dřevěné uhlí
Hmotnost
35 kg
Příkon
56 W
Pojízdné
ano
Určení
na sele

Parametry produktu

Typ grilu
na dřevěné uhlí
Hmotnost
35 kg
Příkon
56 W
Pojízdné
ano
Určení
na sele

Popis produktu

Zahradní gril na sele, prase nerezový BEEKETAL BSGW-150G s motorem a krytem - 220V venkovní otočný - grilovací sada, set, souprava ke grilování selete, jehněte, kýty, krůty, kuřat a podobně. Rožeň na sele slouží k upevnění většího kusu masa. Rošt slouží ke kontaktnímu grilování.

Technická data:napětí 230V / 50 Hz příkon motoru 56W, počet otáček cca 4 ot/min doporučené zatížení rožně 35 kg doporučené zatížení roštu 70 kg rozměry grilu 1520 x 580 x 980 mm rozměry roštu 1250 x 490 mm kompletně z nerezové oceli velmi pevná konstrukce teplota uvnitř se dá měřit pomocí namontovaného teploměru plech o síle 2 mm snadné použití, jednoduchá instalace stojan na 4 kolečkách s brzdou rošt tvoří 3 jednotlivě vyjímatelné mřížky - materiál chrom vana je navržena na 30 kg dřevěných briket výšku rožně lze nastavit ve 4 krocích po 10 cm zahradní otočné grily

Video zahradních grilů Beeketal BSG:

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.